Compare Listings

Sprzedaż

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży z opcją home staging z wykorzystaniem materiałów będących własnością firmy (Właściciel nie ponosi dodatkowych kosztów):

  • profesjonalna sesja fotograficzna;
  • wykonanie pomiarów oraz planów;
  • przygotowanie wizualizacji i aranżacji;
  • zastosowanie technologii VR do prezentacji nieruchomości.

Oferta nieruchomości zostanie zamieszczona na stronie firmy oraz na portalach branżowych.

Inne usługi

Świadczymy również usługi pośrednictwa w wynajmie/najmie nieruchomości. W przypadku, kiedy nie chcecie Państwo skorzystać z kompleksowej obsługi, oferujemy usługi z doradztwa branżowego oraz załatwiamy wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do realizacji transakcji.

Ponadto mając na uwadze Państwa potrzeby związane z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości czy też jej remontu lub wykończenia, możemy Państwu polecić specjalistów z poszczególnych branż, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie.

Kupno

Weryfikacja potrzeb; przedstawienie odpowiednich ofert drogą elektroniczną; wizję lokalną; prezentacja nieruchomości w technologii VR. Klient, który zakupi nieruchomość przez nasze biuro otrzyma roczne ubezpieczenie od pożaru i innych zdarzeń losowych zakupionej nieruchomości.

Cennik

1.Sprzedaż, kupno, wynajem, najem  – kompleksowa obsługa – prowizja dla biura do indywidualnego uzgodnienia

2.Doradztwo branżowe  –  30 PLN/h

3. Pośrednictwo w sprawach urzędowych (kompletowanie dokumentacji do transakcji)  – 300 PLN + 23%VAT + koszty dokumentów

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu przez formularz lub telefonicznie.
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.